CHP Aydın Eski Milletvekili Baydar Kuşadalı partilileri ile buluştu

CHP Aydın Eski Milletvekili Baydar Kuşadalı partilileri ile buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın eski Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Kuşadalı partilileriyle buluştu.  CHP’nin Türkiye’nin kurucu partisi olduğunu belirten Baydar “2023’te iktidar olmak için birlik ve beraberliğimizi sürdürmeliyiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir önceki dönem Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar’ı, CHP İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Dağlı, Gençlik Kolları Başkanı Simge Mıkıroğlu, ilçe yöneticileri, Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri ve partililer karşıladı. CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, nazik ziyaretinden dolayı Baydar’a teşekkür etti.  

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMELİYİZ”

CHP Aydın eski Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Kuşadası’nda partilileriyle buluşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek “CHP Türkiye’nin kurucu partisidir. Emperyalizme karşı büyük bir mücadele veren ruhun mirasıdır. Geçmişte olduğu gibi bugün de biz o ruhu yaşıyoruz. 2023 seçimlerine dayanışmamızı bozmadan hazırlanmalıyız. Her kapıyı çalmalı, her yurttaşımızın derdini dinlemeliyiz. Bu çalışma bize güç katacaktır. 2023’te iktidar olmak için birlik ve beraberliğimizi sürdürmeliyiz” diye konuştu.  

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158