Efeler'de Ekiz güven tazeledi

Efeler'de Ekiz güven tazeledi

CHP Efeler Kadın Kolları’nın Turistik Park’ta gerçekleştirilen olağan genel kurulunda Mevcut Başkan Özlem Ekiz güven tazeledi.

2 yıllık görev süresi içerisinde bir genel, bir yerel, bir de Cumhurbaşkanlığı seçimi geçirdiklerini anımsatan Ekiz, CHP’nin başarısı için gece – gündüz demeden özveriyle çalıştıklarını, bundan sonra da aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak “Umarım, bu seçim CHP’nin iktidar yolunu aralayan ilk adımımız olur” dedi. 

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, Ekiz ve ekibiyle çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kadınlara “Dünya sizinle güzelleşiyor” diye seslenen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay da partili kadınların seçim dönemindeki çalışmalarından bahsetti. Büyükşehir Belediye Başkanvekili Evrim Karakoz ise CHP’nin iktidarı için el ele verip gece gündüz çalışacaklarının altını çizdi.

CHP Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Özdemir'in Divan Başkanlığını yaptığı kongrede tek liste halinde gerçekleştirilen seçimler sonucu yeni yönetim şu isimlerden oluştu.
Aysel Çoçgun, Sevgi Dinçkal, Leyla Gündoğdu, Filiz Özmen, Nurten Polat, Hatice Şahin, Şadiye Şengül, Serpil Talay, Sevda Toprakçıoğlu, Neşe Yılmaz.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158