ESNAFLA BİR ARAYA GELDİLER

ESNAFLA BİR ARAYA GELDİLER

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AYESOB’u ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

Aydın’da düzenlenen AK Parti Aydın 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, şehirde ziyaretlerde bulundu. Karaaslan bu kapsamda, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (AYESOB) ziyaret gerçekleştirdi. Karaaslan’a ziyaretinde TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz eşlik etti. AK Parti heyetini AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan ile oda başkanları konuk etti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Çetindoğan, “Oda Başkanlarımız ile yaptığımız istişare toplantısında pandemi sürecinde yaşadığımız zorlukları ve bu zorlukları gidermek için ricalarımızı ilettik. Kendilerine hem ziyaretleri için hem de sorunlarımızı dinleyip bizlere umut ışığı oldukları için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 22:05
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158