İYİ Parti Efeler'de Başkan Adıyaman oldu

İYİ Parti Efeler'de Başkan Adıyaman oldu

Aydın'ın Efeler İlçesi'nde dün gerçekleştirilen İYİ Parti Efeler İlçe kongresi gerçekleşti. İlhan Adıyaman ve Şevki Çıldır'ın başkanlık için yarıştığı kongrede 179 oy alan İlhan Adıyaman İYİ Parti Efeler İlçe Başkanı oldu. 

İki adayın yarıştığı İYİ Parti Efeler İlçe kongresinde yeni ilçe başkanı İlhan Adıyaman oldu. Şükran güngür Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen İyi Parti Efeler ilçesi ikinci olağan kongresine İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, İYİ Parti Aydın Kurucu İl Başkanı Recep Taner, Kadın Kolları İl Başkanı Semra Yücel katıldılar.
Şevki Çıldır ve İlhan Adıyaman'ın başkanlık için yarıştığı kongre Efeler İlçe Başkanı Fatih Arslan açılış konuşması ile başladı. Arslan konuşmasında "Milletimizden güç alıp başaracağız. İLçe Başkanlığı görevimi bugün devrediyorum ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Kim seçilirse seçilsin her iki başkan adayının da bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden eminim" dedi.
Kurucu İl Başkanı Recep Taner ve mevcut il başkanı Cemal Sarı'nın yaptığı konuşmaların ardından seçimlere geçildi. 364 delegeden 349'unun oy kullandığı seçimler sonucunda İlhan Adıyaman 179 oy alarak ilçe başkanı seçilirken, Şevki Çıldır da 168 oy aldı. 2 oy da geçersiz sayıldı.

Adıyaman Başkanlığındaki İYİ Parti Efeler İlçe Teşkilatının yeni yönetimi şu isimlerden oluştu.

Sevgi Ünal, Beyhan Şimşek, Gülcan Taner, Kadriye Demir, Vasviye Demircan, Hanife Yaşar, Emine Sancak, Mine Soysal, Sevim Cam, Fatma Alkan, Sibel Akdoğan, Asuman Köycü, Ayşe Canbeldek, Hafize Julide Şahin, Sabiha Dal, Mustafa Çelik, Can Mert Edizsoy, Nurettin  Atalay, Özkan Kaya, Ali Erzurum, Vahap Kurt, Nihat Bozkurt, Yakup Aksu, Vehbi İpekli, Nur Turhan Aydın, Ufuk Karababa, Yaşar Beytosun, Emrah Erkek, Erkan Çelebi, Engin Sivrikaya, Mustafa Harun Doğan, Batuhan Uslu.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selcan Çerçi Gül
Selcan Çerçi Gül - 2 yıl Önce

Tebrikler, başarılarının devamını diliyorum

Muhammet Can
Muhammet Can - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun, başarılar diliyorum.

ÜMİT ÖLEK
ÜMİT ÖLEK - 1 yıl Önce

BAŞKANIM ÖNCELİKLE TEBRİKLER İYİ GÜNLER. BENİM İŞE İHTİYACIM VAR 55. YAŞINDAYIM (E)EHLİYET SRC2,4 PİSİKOTEKNİK VAR FORKLİFT DAHİL HERTÜRDEN ARAÇ KULLANDIM ELİMDEN HERİŞ GELİR EMEKLİYİM Gaziemirdeyim bilginize. 05364921705

liste
SIRADAKİ HABER

banner158