İYİ Parti Nazilli'de Öztürk dönemi

İYİ Parti Nazilli'de Öztürk dönemi

Nazilli İYİ Parti 2. Olağan Kongresi Nazilli Belediyesi Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla yapıldı. 

Kongreye CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İYİ Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin, İncirlova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti Aydın kurucu İl Başkanı Recep Taner, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Nazilli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç, çevre ilçelerin İYİ Parti ilçe başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı. 400 delegenin katıldığı konfrede Avukat Cihat Öztürk başkanlığa seçildi.

“PARLAMENTER REJİM GELİNCEYE KADAR DEVAM”
İYİ Parti Nazilli İlçe Kongresinde konuşar CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, “Birlik olduğumuz zaman, aramızdaki duvarları kaldırdığımız zaman, uzlaşma içinde ve hep birlikte olduğumuz zaman kazanıyoruz. Bunu da 31 Mart’ta kanıtladık. Bu birlikteliği yapan Genel Başkanlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Parlamenter rejim gelinceye kadar CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifak devam edecektir” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın çok büyük bir sorumluluk alarak başarıya ulaştığını belirten İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, “Nazilli için gelecek parlak çünkü biz varız, sayın genel başkanımız var. Her adımından ve sözünden ilham alıyoruz. Bir kadının cesaretinden güç alarak bu yola çıktık. Bugün burada gerçekleştirilen kongrenin Nazilli için hayırlı olmasını diliyorum. Cihat Öztürk ve ilçe teşkilatına başarılar diliyorum” şeklinde konuşta.

400 delegenin katılımı ile tek liste halinde gidilen seçimler sonucunda İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanlığına seçilen Avukat Cihat Öztürk “Buradan söz veriyorum. Durmuş Kural Başkanımız kutsal görevi en iyi şekilde görevini yerine getirdi. Bende bu aldığım görevi bundan sonra en iyi şekilde hep birlikte yapmaya çalışacağım. Ekip arkadaşlarımızla birlikte İYİ Partiyi Nazilli’de birinci parti yapacağımıza söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER