Özmen’e Karacaören’de coşkulu karşılama

Özmen’e Karacaören’de coşkulu karşılama

Ak Parti Milletvekili Adayı Ömer Özmen seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Yenipazar İlçe Başkanı Sadık Yapıcıoğlu Yenipazar eski Belediye Başkanı Zafer Savcı ve beraberindeki heyetle birlikte Karacaören mahallesinde vatandaşlarla birlikte oldu.

Karacaören halkının yoğun ilgi gösterdiği ve coşkuyla karşıladığı Ömer Özmen burada yaptığı konuşmada;14 Mayıs’ta önemli bir seçime gidiyoruz. Ak Parti’nin daha önceki seçimlerinde verdiği desteği, Karacaören tekrar daha güçlü bir şekilde vereceğine yürekten inanıyoruz. Bu vesileyle sizlerle daha önce beraber olduk yine beraberiz. Hamdolsun AK Parti çeyrek asra yakın bir zamandan beri sizlerin destekleriyle iktidardayız. Bu güne kadar başka bir partiye başka bir lidere nasip olmadı. Sizlerin verdiği bu destekle Ülkemizi çok önemli bir noktaya getirdik. Yine AK Parti milletimizin verdiği destekle vesayet organlarına devire devire bu günlere geldi. 
Hatırlayın AK Parti İktidarının ilk yıllarında hükümet kanun çıkarıyordu anayasa mahkemesi Cumhurbaşkanı’nın veto etmesi için gönderiyordu. Danıştay yönetmeliklerimizi iptal ediyordu. Milletimizin hayrına bir icraat yapıyorduk, ordu kışlasından parmak sallıyordu.  Başörtülü annelerimiz çocuklarının yemin törenlerine gidemiyordu. Birçok annenin tel örgülerin ardından asker oğullarının yemin törenlerini izlediğini hafızalarımızda hala tazeliğini koruyor. Başörtülü resimleriyle sağlık karneleri çıkmıyordu. Türkiye o günlerden bu günlere geldi. Bu gün çok şükür başörtülü hakimlerimiz, savcılarımız, subaylarımız, polisleriniz doktorlarımız var. Ne Cumhuriyet elden gitti ne de laiklik elden gitti. Yıllarca millete bunlarla korkuttular. Ama bugün gelinen nokta itibariyle gördük ki hepimiz insanız, birbirimize saygımız, sevgimiz oldukça ne Cumhuriyetimize zarar geliyor ne de laiklik elden gidiyor. Güya ülkenin gelişmesine engel oluyormuş bunlar. Çok şükür O işler bitti o günler geride kaldı .Biz yüzümüzü hem doğuya hem batıya çeviriyoruz. Tek bir noktaya bağlı değiliz Bizden istedikleri neydi, bize bir deli gömleği giydirip Avrupa Birliğinin peşinden koşacaktık, Amerika’nın peşinden koşacaktık. Onlar neyi gerektiriyorsa onu yapacaktık. Ama biz dedik ki bu milletin bu devletin menfaati neyi gerektiriyorsa biz ordayız dedik. Yüzümüzü her zaman hakka ve doğruya döndük. Bu istikamete bu millete kazandıran Cumhurbaşkanımız halkın adamı Sn.Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. Onun gösterdiği liderlik Türkiye’yi itibarı yüksek dünya ülkeleri noktasına getirdi.

Bu vesileyle 14 Mayıs’ta Karacaören’de yine bir destan yazmanızı bekliyoruz. İnşallah 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı şafağını beraberce başlatacak; huzuru, kardeşliği, barışı, güveni, şehirleri, hayatı ve mutluluğu beraberce inşa edeceğiz. Yaşasın Türkiye Yüzyılı dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158