Aydınsporlulara büyük müjde! Maç Adnan Menderes Stadı'na alındı

Aydınsporlulara büyük müjde! Maç Adnan Menderes Stadı'na alındı

Pazar günü saat 14.00’te oynanacak olan Aydınspor - Davutlar Belediyespor maçı, Adnan Menderes Stadı’na alındı. Alınan bu kararla 11 yıl aradan sonra mabedine geri dönecek olan siyah-beyazlı taraftarlara 2021 yılının en büyük hediyesi oldu. 

Aydın Süper Amatör Lig 1. Grup’ta ilk yarının son maçında lider Aydınspor evinde Davutlar Belediyespor’u ağırlayacak. Hafta başında siyah-beyazlı yönetim, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan (ASKF) yaşanacak yoğunluk ve güvenliği daha rahat sağlanması adına Pazar günü saat 14.00’te oynanacak maçın Adnan Menderes Stadı’na alınmasını istedi. Bu talebini önce olumsuz değerlendiren daha sonra olumlu cevap veren ASKF yönetimi, bir seferliğe mahsus maçın Adnan Menderes Stadı’na oynanmasına karar verdi. 

ŞEHRİN DİNAMİKLERİNE MAÇA DAVET 
Alınan bu karar sonrası, siyah-beyazlı taraftarlara 2022 yıl öncesi en büyük hediye oldu. 11 yıl aradan sonra mabedi olan Adnan Menderes Stadı’na adım atacak olan siyah-beyazlılar alınan kararın mutluluğunu yaşıyor. Alınan bu kararda Aydın’ın önde gelen bürokratlarının ve siyasilerin de etkili olduğu öğrenildi.
 
10 BİNE YAKIN TARAFTAR BEKLENİYOR
İlk yarıyı galibiyetle ve lider bitirmeyi hedefleyen siyah-beyazlılar, şehrin dinamiklerini ve tüm Aydın halkını maça davet ediyor. Öte yandan, karşılaşmayı ise 10 bine yakın seyircinin izlemesi bekleniyor.

Kaynak: Ramazan AYDEMİR

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158