Aldemir’e Milletvekili Posacı'dan destek: Kendisine güvenimiz tamdır

Aldemir’e Milletvekili Posacı'dan destek: Kendisine güvenimiz tamdır
banner102

ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir’e bir destek de, AK Partili Aydın Milletvekili Rıza Posacı'dan geldi.

Gazete Aydın'ın haberine göre; AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk Aldemir’i ziyaret etti. Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Posacı, “Kendisine olan itimat ve güvenimizi teyit ettik” ifadelerini paylaştı.

Yaşanan skandallarla son günlerde adı gündemden düşmeyen AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz’a da yakınlığı ile bilinen AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir’i ziyareti sonrası sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı. Posacı paylaşımında, “Aydınımızın güzide kurumlarından olan Adnan Menderes Üniversitesi Rektörümüz Osman Selçuk Aldemir hocamızı ziyaret ettik. Son zamanlarda hakkında çıkarılan haksız ve şehrimize zarar veren ahlaki olmayan eleştiriler konusunda kendisine olan itimat ve güvenimizi teyit ettik. Üniversitemiz çalışmaları ve yeni açılması planlanan bölümler hakkında bilgi aldık. İlgileri için kendilerine teşekkürler ediyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, basın aracılığıyla sık sık ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir’i hedef alan açıklamalar yapmış, bir açıklamasında ise açık açık ‘Ben açıkça cephe aldım’ ifadelerini kullanmıştı.

AK Partili Posacı’nın ziyareti ve paylaşımının ardından Metin Yavuz’un Posacı’ya karşı nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor.

banner16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER