Kuşadası Kasım Yaman Caddesi sil baştan yapıldı

Kuşadası Kasım Yaman Caddesi sil baştan yapıldı

Kuşadası’nda bölge sakinlerinin ve şoför esnafının en büyük problemlerinden biri haline gelen Kasım Yaman Caddesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi sıcak asfalt çalışması yaptı. 13.500 metrekarelik bir alan asfaltlanırken, 9000 metrekare kaldırım yapıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde sürdürdüğü hizmet ve yatırımlar devam ediyor. Buharkent’ten Didim’e kadar Aydın’ın dört bir yanında eş zamanlı çalışma yürüten ekipler, son olarak Kuşadası’nın büyük problemlerinden biri olan Kasım Yaman Caddesi’ni sıcak asfaltla buluşturdu.

Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla bir süre önce Kasım Yaman Caddesi’nde üstyapı çalışmalarına başlayan ekipler, toplamda 13.500 metrekare asfalt çalışması yaptı. Yayaların güvenliğini ve yürüyüş konforunu da unutmayan Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 9.000 metrekare parke taşı döşendi.

Öte yandan, Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından Kasım Yaman Caddesi’nde 325 metre istinat duvarının da yapıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saadet Seçer
Saadet Seçer - 10 ay Önce

Yol çok güzel olduteşekkürler. İlközge sitesinin yolu ne zaman yapılacak merak ediyorum?

Şakir özgökçeler
Şakir özgökçeler - 10 ay Önce

Sayın Büyük Şehir Belediye Başkanımız; Deniz Tatil Sitesi ve Konut Sitesi arasında kalan Çamlık cadedesini ve devamı olan Orhangazi caddesini ne zaman asfaltlayacaksınız? Biliyorsunuz ki burası Kuşadası Turizimine hizmet eden 5 adet Otel lüks otel var. Lütfen bu sorunu bir el atınız sayğılarımla.

liste
SIRADAKİ HABER

banner158