Altıntaş; "İstifa et gel siyaset yap"

Altıntaş; "İstifa et gel siyaset yap"

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş'un CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik sosyal medya hesabından yönelik yaptığı paylaşım büyük tepki topladı.

AKP'li milletvekil Mustafa Savaş'ın hemşehri kadrosundan Aydın İl Milli Müdürlüğüne atamasının yapıldığı bilinen Okumuş'un CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun aniden gerçekleşen sokağa çıkma yasağı ile ilgili yaptığı bir eleştirisel paylaşımını alıntılayarak kendince “Hükümet Sokağa Çıkma yasağı Getirsin Diye yırtınıyordu Koskoca İstanbulu Yöneten başkan Her İhtimale karşı Önlemlerini Almalı değil miydi? Hatta BCD planları Olmalıydı Şehir böylemi Yönetilir Ben bunların (Allah korusun) Devletin başına Geldiklerinde ülkeyi Nasıl yöneteceklerini Merak ediyorum” ifadeleriyle eleştirip paylaşmasına CHP'den büyük tepki geldi.

İktidarın değil 657 sayılı kanuna tabi Devletin bürokratı olduğunu unutarak hükümete şirin görünmek ve AK Parti'nin bürokratı olduğunu göstermek istercesine siyasete burnunu sokan ve Aydın'dan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na laf atan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş'a en sert tepki CHP Efeler İlçe eski Başkanı olan Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş'tan geldi.

CHP'li Altıntaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve partisi CHP'ye yönelik twit atıp hakaretvari ağır eleştilerde bulunan ve kısa bir sire önce koronavirüe yakalan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş'a sosyal medya hesabından "Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş virüsü içinden tam atamamış... Müdür ya işini yap becerebiliyorsan ya da istifa et gel siyaset yap" şeklinde oldukça sert bir üslup ve ifadelerle tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2020, 15:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul
Ertuğrul - 2 yıl Önce

Memurlar rahat siyaset yapabiliyorlar nedeni unvan yükselmesindeki basamak

liste
SIRADAKİ HABER

banner158