Başkan Kaplan: Yolumuz uzun Sevdamız Koçarlı

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, göreve seçilmesinin ikinci yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, ”Bu İlçeye Değer” sloganıyla çıktığı yolda kendisine verdikleri destek nedeniyle Koçarlı halkına teşekkür etti.

Başkan Kaplan: Yolumuz uzun Sevdamız Koçarlı

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 31 Mart Yerel 2019 Seçimlerinin ikinci yıl dönümünde, marka ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Koçarlı’ya verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, göreve seçilmesinin ikinci yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, ”Bu İlçeye Değer” sloganıyla çıktığı yolda kendisine verdikleri destek nedeniyle Koçarlı halkına teşekkür etti. Açıklamasında, “İlk günkü heyecan ve Koçarlı sevdasıyla 2 yıl gibi kısa sürede çok yol kat ettik” diyen Başkan Kaplan, “Hedefimiz; Koçarlımızı her yönüyle kalkınan ve senelerdir hayata geçmeyen yatırımları bir bir almaya başlayan marka ilçe haline getirmektir” diye konuştu. 

“CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
İkinci yılını doldurduğu ‘Gönül Belediyeciliği’nde ilk günkü aşk ve heyecanla Koçarlı için hizmet etmeye devam ettiğini söyleyen Başkan Kaplan, “Bu İlçeye Değer diyerek çıktığımız bu uzun yolda  Cenab-ı Allah’ın izni ve hemşerilerimizin teveccühüyle emaneti devralmamızın üzerinden iki yıl geçti. İki yıllık süreç dahilinde seçim döneminde ne söz vermişsek yerine getirmenin gayreti içinde olduk. Koçarlımızda belediyecilik hizmetlerinin her yönüyle en üst seviyeye çıkarmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Seçim döneminde vaat ettiğimiz ve ilçemizi marka ilçeye dönüştürecek projeleri gerçekleştirme yolunda ilk günlü heyecanımızı bir an dahi yitirmeden 2 yıl gibi kısa süre çok yol kat ettik. Ekibimizle birlikte ortaya koyduğumuz gerçekçi vizyon, Koçarlımız için hayallerimizi hayata geçirmede bize ışık tutuyor” dedi. 

“KOÇARLI İÇİN NE YAPSAK AZDIR”
Koçarlı’nın çehresini değiştirecek yatırımlara imza atmak için Belediye meclis üyeleri ve ekibiyle birlikte ilçenin hizmetkârı olmayı sürdüreceklerini belirten Başkan Kaplan, “Biz bu ilçenin sadece belediye başkanı değil küçüklerimizin ağabeyi, akranlarımızın kardeşi ve arkadaşı, büyüklerimizinse evladıyız. Bizi buraya taşıyan, seçilmemize olanak tanıyan hemşerilerimizle daha da sımsıkı gönül bağı kurarak kucaklaşmamızın önüne hiçbir makam geçemeyecektir. Gönül belediyeciliği anlayışını ilçemizde hakim kılmak için gönüllere dokunacak projelere imza atmaktan bir an dahi geri durmayacağız. Koçarlı’ya olan aşkımız, sevdamız gerçekleştireceğimiz hizmetlerle devam edecek. Her zaman dediğimiz gibi biz en başından bu yana bu ilçeye değer diyoruz ve adımlarımızı da ilçemizin daha fazla kalkınması yönünde atıyoruz. Göreve başladığımızdan bu yana bizden desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Bakanlarımıza, Aydın Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a, AK Parti Aydın Milletvekillerimize ve hemşerilerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158