CHP Efeler İlçe Başkanı Mersin; Millet doğalgaz şirketine çalışır oldu

CHP Efeler İlçe Başkanı Mersin; Millet doğalgaz şirketine çalışır oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin basın açıklaması yaptı. AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın doğalgaz açıklamalarına yanıt veren Başkan Polat Bora Mersin, “Aydın’ın şark kurnazı milletvekili Mustafa Savaş, sözüm ona ilimizde gerçekleşen doğalgaz yatırımlarını değerlendirirken belediyeler doğal gaza destek vermiyor demeye getiriyor” dedi.

“Efendi! Sen herkesi saf bir kendini mi akıllı sanırsın?" diler CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

Sözüm ona doğal gaza gelen %71 zammı unutturacaksın, millete de cambaza bak cambaza diyeceksin öyle mi? Bir de KİT komisyonu başkanıyım diye caka satacaksın. Sayenizde millet doğalgaz şirketine çalışır oldu, maaşından doğalgaz faturasının üstüne kalanla aldığı 2 somun ekmeği sayar oldu… Doğalgaz faturaları asgari ücretle yarışır oldu. Sen otur bu faturaları nasıl düşürürsün ona bak! KİT komisyonu başkanıyım diye gezmeye benzemez bu işler. Sen merak etme bu şehre doğalgaz önce Aydın Belediyesinin sonrasında da Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin üstün gayretleriyle geldi ve yayılıyor. En son Kuyucak için de Nazilli için de yatırım ve genişleme kararları alındı… Verildi dediğin önerge yasaya aykırı olabilir diye kendi meclis üyelerince geri çekildi, senin dünyadan haberin yok. Sana elli kere söyledik fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olma diye. Daha dün Hatay’da bir vatandaşımız çocuklarım aç diye kendini yaktı. Bu senin için herhangi bir şey ifade ediyor mu? Ez cümle, sen bunları kafana takma Mustafa Savaş, Botaş Genel Müdürüyle de madem böyle oturup kalkıyorsun çay içiyorsun;  bak vatandaşın evinde kombi var, kapatmış kömür yakıyor onu anlat!.. “Düşürün kardeşim bu faturaları ben KİT komisyonu başkanıyım” de de meydan yiğit görsün. Ha bunları yapamıyorsan, kuru kalabalık yapıp dükkanın önünü kapatma da samimi hizmet edecekler gelsin!...”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158