CHP Söke Kadın Kolları Başkanı Çolak; Biz halk ne isterse onu yapıyoruz

CHP Söke Kadın Kolları Başkanı Çolak; Biz halk ne isterse onu yapıyoruz

AK Parti Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes'in geçtiğimiz günlerde yaptığı yazılı basın açıklamasına karşılık dün sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan CHP Söke Kadın Kolları Başkanı Kübra Çolak; "Biz halk belediyeciliği yapıyoruz. Biz halk ne isterse onu yapıyoruz" dedi.

Çolak açıklamasında AK Parti İlçe Başkanı Menderes'in bilmediği konularda açıklama yaptığını öne sürerek "Her gün sahadayız pazardayız sokaktayız halkın isteklerini biliyoruz. Halk her şeyi biliyor görüyor. Ancak sizi sahada göremiyor bizlerde göremiyoruz. Bakın biz sayın genel başkanımızın 17 maddelik çözüm önerisini esnaflarımıza dağıtıyoruz esnaflarımız kan ağlıyor çiftçimiz kan ağlıyor." dedi ve şöyle devam etti:
 
"Söke Belediye Meclisinde halkımızın talep ettiği bir konunun görüşülmesi esnasında meclisi terk etmelerine kılıf aramasını hayretler içinde karşılıyorum. Halk talep etmiş Meclis üyelerimiz komisyonda görüşmüş konu meclise gelmiş ancak Cumhur İttifakı üyeleri orada çark edip meclisi terk ediyor. Nerede halk siyaseti var karşısında Akp var onun yöneticileri var Cumhur ittifakı var.
 
CHP’de siyaset yapanlar bir ideolojiye inanan insanlardır ülkenin kurucu unsuru olan zihniyetin temsilcileridir. Sibel hanım bizi kendi ile karıştırmasın. CHP de siyaset onun bildiği yönetemler ile işlemiyor. Kendisi sürekli eline tutuşturulan açıklamaları okuduğu için bizleri de öyle sanmış.
 
Açıklamalarımız için kendi hür irademiz aklımız fikrimiz siyasi öngörümüz vardır. Söke Belediye Başkanımızın meclisimizin sonuna kadar yanındayız. Söke halkının hakettiğini arzu ettiği hizmetleri yapıyoruz yapmaya devam edeceğiz."

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158