İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çelikez: Milletimiz hesap soracaktır

İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çelikez: Milletimiz hesap soracaktır

Söke Belediye Meclisi’nde Cumhur İttifakı’nın Biyolojik Arıtma Tesisi hakkında görüşülen maddede ret oyu kullanmasına İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez tepki gösterdi. Çelikez, “Söke’ye hizmete ret oyu verenlere milletimiz hesap soracaktır” dedi.

Yazılı bir basın açıklaması yapan Başkan Çelikez, “Söke Belediye Meclis’inde yapılan oylamada Cumhur ittifakımızın üyeleri olarak İyi partili arkadaşlarımız evet oyu kullanmışlardır. Çünkü bizler Söke’ye hizmet için bu görevlere geldik. Halkımıza meydanlarda Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile birlikte söz verdik. Güllübahçe Mahallemize Büyükşehir Belediyemiz kanalizasyon hatlarını yaptı. Daha sonra üst yapısını tamamladı. Şimdi ise Biyolojik Arıtma tesisi yapılacak. Özlem Başkanımız ben bu yatırımı yapacağım diyor Büyükşehir meclisinden yetki alınıyor. Bu yatırıma hayır demek Söke’ye ihanet demektir” dedi.

‘Söke’ye bir tuğla koyanı başımızın üstünde taşırız’ diyen Başkan Çelikez, şunları söyledi:

“Biz Söke için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarız. Halkın Söke’ye hizmet için oy verip Söke Belediye Meclisine gönderdiği üyelerin hizmet gelmesine red oyu vermesinin gereğini Söke halkı yapacaktır. Biz her zaman Millet İttifakının birlik berberlik ruhuna hareket edeceğiz. Halkımızın yanında olacağız. İyi partili meclis üyelerimizin elleri Söke’ye yatırım her zaman havada olacaktır” 

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158