Manifaturacılar’dan Çerçioğlu’na teşekkür

Aydın Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Kamil Tavil, koronavirüs salgını nedeniyle üyelerin zor günler geçirdiğini belirterek bu süreçte kendilerine destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. 

Manifaturacılar’dan Çerçioğlu’na teşekkür

Aydın Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Kamil Tavil,  koronavirüsün oda üyelerinin pazarlarda tezgah açamadığını ve alışveriş yapamadığını söyledi. 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na bu zor günlerde kendilerine destek olduğu için teşekkür eden Aydın Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı, şunları söyledi:
“Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizin de tüm birimleriyle mücadele etmek zorunda kaldığı salgın hastalık ( Coronavirüs-Covid19 ) sebebiyle özellikle odamız üyelerinin de çok büyük bir sıkıntıda olduğu gerçektir .  Bu salgının yayılmasına engel olabilmek için alınan tedbirler gereği, tüm Türkiye’de olduğu gibi maalesef odamız üyeleri de pazarlarda tezahürat açamamakta ve alışveriş yapamamaktadır.  Böylelikle günlük geçimini temin edememek ,ev kiralarını ödeyememek, elektrik ve su paralarını dahi ödeyemez duruma geldikleri de aşikardır..  Ekonomik olarak zor bir sınavdan geçtiğimiz şu günlerde toplumsal yardımlaşmanın en iyi örneğini gösteren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Özlem Çerçioğlu’nun da bizlerin yanında olması ve her türlü desteği de çok anlamlıdır..  Bugün pazarlarda tezgah açamayan manifatura ve tuhafiyeci esnafımız ile dükkanlarını açsa bile alışveriş yapamayan oda üyelerimizin yanında olan, hiç esirgemeden yardım elini uzatan sayın başkanıma üyelerimin adına bir kez daha teşekkür ederim..”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158