Aydın Büyükşehir Belediyesi’den Parklara ve Yollara Estetik Dokunuş

Aydın Büyükşehir Belediyesi’den Parklara ve Yollara Estetik Dokunuş

Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi ekipleri kenti, bir evin bahçesini süsler gibi özenle süslerken bir yandan da temizlik ve peyzaj çalışmalarına devam ediyor.
 
Kış aylarının gelmesiyle birlikte doğa da kendini yenilemeye gidiyor. Yapraklar ağaçlara veda ederken, ağaçların yorgun dalları uzuyor ve çimler de yağmurun etkisi ile uzuyor. 
Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri de doğayla uyumlu olarak çalışıyor ve vatandaşlara daha kullanışlı sosyal alanlar yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor. 
Büyükşehir ekipleri trafikte sürüş güvenliğini sağlamak için özellikle refüjlerde yer alan ağaçların dallarını budarken, parklardaki ağaçların bakımını da yapıyor.


 
BÜYÜKŞEHİR KENDİ ÜRETTİĞİ ÇİÇEKLERİ DİKİYOR
Kenti, evinin bahçesi ve balkonu gibi süsleyen büyükşehir ekipleri, mevsim şartlarına dayanıklı ve özellikle seralarında kendi ürettiği çiçekler ile Aydınlıların baktıkça içini açan peyzaj düzenlemeleri yapıyor.
Aydın’ın 17 ilçesinde sorumluluğu içindeki parklar, sahil şeritleri, refüjler ve kavşaklarda yapılan düzenlemeler renkli ve estetik görüntüler oluşturuluyor.
Büyükşehir ekipleri estetik donuşlarla birlikte yeni alanların yeşillendirilmesi içinde ağaçlandırma çalışması yapıyor. 

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158