AK Parti İl Başkanı Özmen; Otoyolun açılışı Aydın sınırlarında yapılacak

AK Parti İl Başkanı Özmen; Otoyolun açılışı Aydın sınırlarında yapılacak

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, yaptığı yazılı açıklamada Aydın-Denizli Otoyolu’nun temelinin atıldığı yer üzerinden oluşan polemiklere yanıt verdi. Özmen, “Daha önce de köprüleri ve otoyolları eleştiren zihniyet, açılışını da Aydın sınırlarında yapacağımız bu otoyol faaliyete geçtiğinde umarım mahcup olacaktır” dedi. 

Otoyolun üç şantiyesinden biri Denizli’de ikisi Aydın’da, Kuyucak ve Dalama’da olacakğını vurgulayan AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen şunları söyledi:

"Otoyol inşaatında yaklaşık 5 bin kişiye istihdam sağlanacak ve kullanılacak malzemenin temininde yerel kaynaklardan faydalanma konusunda azami gayret gösterilecektir. Uzun yıllardır beklenen, bölgeye hem ticari, hem turizm, hem de ulaşım noktasında ciddi imkanlar sağlayacak olan bu otoyolun iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanarak faaliyete geçirilmesi hedeflenmektedir. 

Ayrıca hem Aydın hem de Denizli illerimizde bu zamana kadar görev yapmış ve şu anda görevde olan tüm milletvekillerimizin bu projenin hayata geçirilmesi noktasındaki gayret ve çalışmaları herkes tarafından bilinmektedir. Daha önce de köprüleri ve otoyolları eleştiren zihniyet açılışını da Aydın sınırlarında yapacağımız bu otoyol faaliyete geçtiğinde umarım mahcup olacaktır. 

Ayrıca biz Aydın olarak 20 yıldır otoyol konforunu yaşayan bir il olarak, Denizli otoyol ile daha yeni tanışacak. Bu tür polemikler ile kimse şehrimize yaptığımız ve yapacağımız hizmetlere gölge düşürmeye kalkmasın. Aydın’da bizim, Denizli’de bizim. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirme gayreti ile Milletvekillerimizle beraber çalışmaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz inşallah.”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158