CHP’li Özdemir adaylığını açıkladı

CHP’li Özdemir adaylığını açıkladı

İki dönemdir CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığı yapan Ayşe Özdemir, 6 Mart Cuma günü yapılacak olan İl Kadın Kolları Kongresinde tekrar aday olduğunu açıkladı.

İl Başkanı Ali Çankır ve partili kadınlar yalnız bırakmadığn İl Kadın kolları Başkanı Özdemir, “27 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında İlçe Kadın Kolları Kongrelerini tamamladık. 6 Mart’ta Aydın İl Kadın Kolları Kongresi yapılacak. Mart’ın sonunda da kadın kurultayımız yapılıp kongreler sürecini tamamlamış olacağız. ‘Hedef Türkiye mazbatası’ diye yola çıktığımızdan bu yana kadın kolları olarak ‘Birlikteysek güçlüyüz ve umut her yerde’ diyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızla birlikte adım adım iktidara doğru yürüyoruz” dedi ve şunları söyledi:

“CHP’nin iktidarına bu ülkenin her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Öğretmenler atanamıyor, gençlerimiz işsiz. Yoksul daha da yoksullaştı. Artık bıçak kemiğe dayandı. Daha mutlu ve çağdaş bir Türkiye için yeniden parlamenter sistemi güçlendirmek için CHP’yi iktidar yapmamız gerekiyor. Bunun için tekrar kadın kolları başkanlığına adaylığımı koymuş bulunmaktayım. Biz diyoruz ki iktidar yolumuz açık, vatandaşlar bize destek veriyor. Birlik ve beraberlik içerisinde başaramayacağımız hiçbir şey yok” 

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER