Ayın şoförü ödülünü Akşit verdi

Ayın şoförü ödülünü Akşit verdi

Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nin her ay düzenlediği ayın şoförü ödülünü Ocak ayında Hüseyin Savran, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği eski Başkanı Hulusi Akşit'in elinden aldı.

Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nde geleneksel hale gelen ‘Ayın Şoförü’ ödülünün 53’üncü sahibi belli oldu. Ocak ayı ödülüne 25 yıllık şoför olan 52 yaşındaki Hüseyin Savran layık görüldü. Kooperatif binasında düzenlenen ödül töreninde konuşan Kooperatif Başkanı Okan Yalçın, “Bugün misafirlerimiz Aydın’ın duayen başkanlarından Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliğimizin eski Başkanı Hulusi Akşit ve Şoförler Odası Başkanımız Semih Özmeriç oldu. Ödülünü alan Hüseyin Savran arkadaşımız 95 yılından beri hizmet ediyor. Bu 25 yıllık süreçte yönetim kuruluna onunla ilgili bir tane bile şikayet gelmedi. Kendisine teşekkür ediyoruz. İnşallah uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ederiz” dedi.  

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği eski başkanı Hulusi Akşit, “Bu ödül bir teşviktir ve güzeldir. Çünkü bu meslek çok farklı bir meslek. Yüzlerce insanın mesuliyetini alan bir meslektir. Kendilerini kutluyorum” ifadelerini kullanırken, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç ise “Mesleğimizi gerçekten hatasız ve kusursuz yapmış olmanın onurunu yaşıyoruz. Bizleri de mutlu ediyor. Okan başkan ve yönetim kuruluna özelikle ahde vefaya vermiş oldukları önem dolayısıyla teşekkür ediyorum. Hulusi Başkanımız bizim yıllarca kendisini örnek alarak yetiştiğimiz büyüklerimizden. Kendisi hala aramızda. Fikirlerine başvuruyoruz. Kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Konuşmalar sonrasında Akşit tarafından ayın şoförü Savran’a, ödülü ve altın hediyesi takdim edildi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER