CHP Kadın Kollarından AKP’lilere Kınama

CHP Kadın  Kollarından AKP’lilere Kınama

CHP Koçarlı Kadın Kolları Başkanı Kaplan'dan AKP ilçe Başkanı ve Kadın Kolları başkanının ayakkabı ile bir eve girmelerine sert tepki geldi. Kaplan; "Gerçekten yazık, kınıyoruz" dedi.

Yaşlı kadının evine ayakkabı ile girilmesine tepki gösteren CHP Koçarlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Secem Kaplan;"Covid-19 Salgını nedeniyle marketten veya alışveriş  yaptığımız torbaları evin içine almazken doktorların ve tüm halkımızın  hijyene bu kadar önem verdiği bir dönemde Koçarlı AKP ilçe başkanı İlyas Arslan ve Koçarlı Kadın kolları başkanı Yasemin Uygun 'un yaşlı teyzemizin evine ayakkabılarını çıkarmadan girmesi vicdansızlıktır" dedi.

CHP Kadın Kolları Başkanı Kaplan yaptığı açıklamada; "Allah affetsin o teyzemizin evine ayakkabılarıyla girdikleri yetmezmiş gibi ne aralarındaki mesafe uygunluğu var, teyzenin yatağında mikrop yuvası olmuş bir poşet,sofra bezinin üzerinde ayakkabıyla duruyorlar. Kendi ellerinde eldiven ağızlarında maske,ayaklarında ayakkabı kendileri garantide teyzemin halısı yastığı sofra bezi mikrop içinde kaldı. Gerçekten yazık kınıyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 14:41
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158