Ekiz; Özmen demokrasiye bile saygı duymuyor

Ekiz; Özmen demokrasiye bile saygı duymuyor

CHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’in açıklamalarına cevap verdi. Ekiz “AKP bugüne kadar Aydın’daki hizmetlere hep engel oldu. Çünkü onlar rahat ve lüks içinde yaşıyorlar. Fakir fukaranın tenceresi nasıl kaynıyor bilemezler”dedi.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda "Anlaşılan Büyükşehir’in yönetim anlayışında değişen bir şey olmamış, olmayacak. Yapamadıkları, beceremedikleri her işin suçlusu olarak Hükümeti sorumlu tutan anlayış Aydın’a bir 5 sene daha kaybettirecek” sözlerine CHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz’den tepki geldi.

Ekiz, “AKP İl Başkanı Ömer Özmen demokrasi kültürüne o kadar uzak ki artık demokrasiye bile saygı duymuyor. İki seçimdir Aydın halkı tarafından sandıkta verilen derslerden de bir şey çıkarmamış belli ki. AKP bugüne kadar Aydın’daki hizmetlere hep engel oldu. Çünkü onlar rahat ve lüks içinde yaşıyorlar. Fakir fukaranın tenceresi nasıl kaynıyor bilemezler. Vatandaşın derdini anlamıyor ve dinlemiyorsunuz bari yapılan hizmetlere engel olmayın.

CHP gelene kadar Aydın’da 60 köy susuzdu. Birçok yol yoktu. CHP’nin hizmetlerine taş koyacağınıza, suni tartışmalarla algı operasyonu yapmaya çalışacağınıza biraz sokağa çıkın, vatandaşın derdini dinleyin. Yoksa bu şekilde elinizde kalan yerleri de kaybedeceksiniz.
Hatırlatırım size Aydın’a yapılacak hizmetler yerine şahsi istekleriniz yüzünden İlhami Ortekin’i AKP’den istifa etmek zorunda bıraktınız. Aydın halkı Mehmet Erdem ile olan kavgalarını unutmadı.
Rant için siyaset dönemi geride kaldı. Bu millet artık uyandı. Kaybediyorsunuz. Her geçen gün milletin gözünde daha da küçülüyorsunuz. Biliyoruz. Öfkeniz ve saldırganlığınız bu yüzden”
dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158